Antoni Koziński, tenisista UMLKS Radomsko z brązowym medalem Międzywojewódzkich Mistrzostw młodzików. ZDJĘCIA

Jacek Drożdż
Antoni Koziński (w środku) został brązowym medalistą Międzywojewódzkich Mistrzostw młodzików w tenisie stołowym Arch. UMLKS Radomsko
Brązowym medalistą Międzywojewódzkich Mistrzostw młodzików został Antoni Koziński, tenisista UMLKS Radomsko

Brązowy medal Antoniego Kozińskiego z UMLKS Radomsko!

W Moszczenicy rozgrywano w niedzielę, 28 kwietnia, Międzywojewódzkie Mistrzostwa młodzików w tenisie stołowym. Grali w nich zawodnicy z łódzkiego i świętokrzyskiego.

W turnieju deblowym Antoni Koziński z UMLKS Radomsko w parze z Julianem Bauerem (Legion Skierniewice) wywalczyli brązowy medal!

- Bardzo mnie cieszy sukces Antosia, który trenuje stosunkowo niedawno i jest to jego największe osiągnięcie. Jeżeli będzie dalej intensywnie pracował, przyszłość przed nim. Serdecznie mu gratuluję - komentuje Jacek Kawka, trener tenisistów UMLKS Radomsko.

W sobotę natomiast, 27 kwietnia, w Łodzi rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego żaków. W zawodach startowała trójka najmłodszych pingpongistów UMLKS Radomsko. W kategorii dziewcząt Zofia Radaszewska i Marysia Misiewicz uplasowały się na miejscach 9-10, a w deblu na miejscach 5-8.

W kategorii chłopców Paweł Cichuta w singlu uplasował się na miejscach 13-16, a w deblu grając z Igorem Sobczykiem (ULKS Moszczenica) zajęli miejsce 5-8