Wybierz region

Wybierz miasto

  Droga po remoncie

  Autor: q

  2001-09-03, Aktualizacja: 2004-12-18 01:56 źródło: Dziennik Zachodni

  Zakończyły się prace przy remoncie rybnickiej ul. Kościuszki na odcinku od dworca PKP do skrzyżowania z ul. Chrobrego. Inwestycja, która była dość uciążliwa dla kierowców, zaczęła się na początku lipca i kosztowała ...

  Zakończyły się prace przy remoncie rybnickiej ul. Kościuszki na odcinku od dworca PKP do skrzyżowania z ul. Chrobrego. Inwestycja, która była dość uciążliwa dla kierowców, zaczęła się na początku lipca i kosztowała około 830 tysięcy zł.

  Za tę kwotę na 450-metrowym odcinku drogi wymieniono nawierzchnię, zmodernizowano chodniki oraz utworzono ścieżkę rowerową. Przy jezdni powstało również 28 nowych słupów oświetleniowych.

  W piątek przy ul Kościuszki trwały jeszcze ostatnie prace kosmetyczne i sprzątanie placu budowy. Już od kilkunastu dni oba pasy jezdni są dostępne dla ruchu samochodowego. Wkrótce mają również zakończyć się prace przy remoncie ulicy Piasta.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)