Wybierz region

Wybierz miasto

  Filmowe poniedziałki

  Autor: (KM)

  2001-10-17, Aktualizacja: 2004-12-18 01:45 źródło: Dziennik Zachodni

  Projekcją filmów "Traffic" oraz "Przyczajony tygrys, ukryty smok" rozpoczęły się w poniedziałkowy wieczór IX Konfrontacje Filmowe. Publiczność, która przyszła do rybnickiego kina "Apollo" (udzielającego gościny ...

  Projekcją filmów "Traffic" oraz "Przyczajony tygrys, ukryty smok" rozpoczęły się w poniedziałkowy wieczór IX Konfrontacje Filmowe. Publiczność, która przyszła do rybnickiego kina "Apollo" (udzielającego gościny imprezie) to przeważnie stali bywalcy Dyskusyjnego Klubu Filmowego "Ekran".


  - Staram się oglądać większość filmów proponowanych przez DKF. Każdy poniedziałek to dla mnie święto - powiedział nam jeden z widzów. - Cieszę się, że po przerwie "Ekran" znów postarał się o zorganizowanie konfrontacji filmowych.

  Publiczność w imieniu swoim i całego Zarządu DKF "Ekran" przywitał tradycyjnie Wojciech Bronowski. Opowiedział krótko o filmach, które będzie można zobaczyć podczas tegorocznych konfrontacji. Kolejny wieczór filmowy planowany jest w najbliższy poniedziałek - pod hasłem "Romans wiecznie żywy". W kinie "Apollo" wyświetlone zostaną szwedzko-włoski obraz "Wiarołomni" oraz chińsko-niemiecki "Suzhou". Konfrontacje potrwają do 26 listopada. Wszystkie seanse zaczynają się w poniedziałki o godz. 18.15.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.