Wybierz region

Wybierz miasto

  Gwiazda znów błyszczy

  Autor: ROBERT GALIŃSKI

  2001-08-31, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Po raz czwarty w bieżących rozgrywkach piłkarze A-klasy wybiegli na boiska. W rybnickiej grupie w ubiegłą niedzielę zanotowano kilka niespodzianek. Jedną z nich była nieoczekiwana porażka Skrbeńska, które zresztą w tym ...

  Po raz czwarty w bieżących rozgrywkach piłkarze A-klasy wybiegli na boiska. W rybnickiej grupie w ubiegłą niedzielę zanotowano kilka niespodzianek. Jedną z nich była nieoczekiwana porażka Skrbeńska, które zresztą w tym sezonie spisuje się bardzo kiepsko.

  Niemiłe rozczarowanie spotkało kibiców Skrbeńska, którzy wybrali się na mecz gospodarzy z beniaminkiem z Przegędzy. Piłkarze ze Skrbeńska nie błyszczą od początku rozgrywek. Świadczy o tym m. in. wysoka porażka, jakiej doznali w ubiegłym tygodniu w Łaziskach. Nikt jednak nie dopuszczał myśli, że w meczu z Przegędzą także pogubią punkty.

  Inicjatywa przez cały mecz było co prawda po stronie gospodarzy. Wystarczył jednakże jeden błąd, aby zniweczyć wysiłek całej drużyny. Po tej porażce sytuacja Skrbeńska nie wygląda najlepiej, bowiem w czterech meczach zdobyli oni tylko 1 punkt i okupują jedno z ostatnich miejsc w tabeli.

  Na przeciwnym biegunie ligowej drabinki usadowił się drugi z reprezentantów powiatu wodzisławskiego. Jest nim ekipa Gwiazdy Skrzyszów, która równie dobrze radziła sobie w poprzednim sezonie. Skrzyszowianie w ostatnim meczu podejmowali drużynę z Łazisk Rybnickich. Mecz zakończył się wysokim zwycięstwem gospodarzy 5:1. Po tej wygranej skrzyszowianie przewodzą ligowej stawce. Z tym samym dorobkiem punktowym i takim samym stosunkiem bramkowym na drugim miejscu znajduje się zespół Zawady.

  Wyniki 4 kolejki:

  Skrbeńsko - Przegęza 0:1, Ochojec - Świerklany 2:2, Wilcza - Gołkowice 4:3, Radziejów - Ruptawa 2:1, Szeroka - Palowice 1:1, MOSiR Żory - Jejkowice 2:0, Skrzyszów - Łaziska 5:1, Zawada - Baranowice 7:2.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)