Wybierz region

Wybierz miasto

  Mistrzowie Śląska

  Autor: (KM)

  2001-08-29, Aktualizacja: 2009-08-21 13:24 źródło: Dziennik Zachodni

  Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Klubu Sportowego "Energetyk" Rybnik podczas mistrzostw Śląska w ujeżdżeniu. Zawody odbyły się w sobotę i niedzielę w Rybniku-Stodołach.

  Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Klubu Sportowego "Energetyk" Rybnik podczas mistrzostw Śląska w ujeżdżeniu. Zawody odbyły się w sobotę i niedzielę w Rybniku-Stodołach. Startowały w nich 24 konie z 9 klubów z województw śląskiego, opolskiego i dolnośląskiego.

  W kategorii juniorów rozegrano konkursy klasy P-2, P-3 i N-2. Zdecydowanie najlepsza okazała się reprezentantka gospodarzy Simona Nowak na koniu Egina. Drugie miejsce zajęła Barbara Kapsa na koniu Wolfgang Gran z KJ Lider Chorzów. Trzecia była Anna Bielak na koniu Casani, również z KJ Lider Chorzów.

  Podczas mistrzostw Śląska seniorów odbyły się konkursy klasy C-3, C-4 i C-5. Wygrał Andrzej Horeszko na Thomsonie reprezentujący klub AKU Thomson Wrocław. Drugie miejsce wywalczył Piotr Chrzanowski na Iburgu z KS Energetyk Rybnik, a trzecie Tomasz Kowalski na koniu Fabio z KJ Lider Chorzów.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)