Wybierz region

Wybierz miasto

  Modelarskie skarby

  Autor: (eg-p)

  2001-10-25, Aktualizacja: 2004-12-18 01:41 źródło: Dziennik Zachodni

  Wielka frajda dla miłośników modelarstwa szykuje się w Żorach. Jutro (26 października) w klubie "Rebus" w os. ks. Władysława zaczyna się wielka wystawa modeli różnych kategorii i klas.

  Wielka frajda dla miłośników modelarstwa szykuje się w Żorach. Jutro (26 października) w klubie "Rebus" w os. ks. Władysława zaczyna się wielka wystawa modeli różnych kategorii i klas. Przedsięwzięcie organizują wspólnie Miejski Ośrodek Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.


  - Sądzę, że na wystawie uda się zgromadzić co najmniej sto modeli - oświadcza Jan Pietrzykowski, główny organizator ekspozycji, na co dzień instruktor w modelarni MOSiR-u. - Wypożyczymy je od modelarzy, których w naszym regionie nie brakuje i którzy konstruują naprawdę piękne rzeczy. Dzięki temu pokażemy mieszkańcom przeróżne modele - od najprostszych, przez wyczynowe, kolejowe, pływające itd.
  Wystawa potrwa do niedzieli (28 października). Codziennie będzie można ją zwiedzać w godzinach od 9 do 16. Swoją chwilę będą tu mieli również modelarze niezrzeszeni w żadnym klubie. Z myślą o nich organizatorzy przygotowują spotkanie, które zaplanowano na sobotę i na które gorąco zapraszają wszystkich pasjonatów. Początek o godz. 14. Przy okazji informujemy, że klub "Rebus" (obecnie podlegający MOK-owi) mieści się na piętrze dawnej restauracji "Adria".

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.