Wybierz region

Wybierz miasto

  Przeprowadzka okulistów

  Autor: q

  2001-09-04, Aktualizacja: 2004-12-18 01:56 źródło: Dziennik Zachodni

  Od wczoraj (3 września) Oddział Okulistyczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 funkcjonuje już w kompleksie szpitalnym w Rybniku-Orzepowicach. Do tej pory oddział istniał w budynku przy ul. 3 Maja.

  Od wczoraj (3 września) Oddział Okulistyczny Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego nr 3 funkcjonuje już w kompleksie szpitalnym w Rybniku-Orzepowicach. Do tej pory oddział istniał w budynku przy ul. 3 Maja. W nowym obiekcie dla okulistów przeznaczono pomieszczenia na 11 piętrze.

  - Na oddziale mamy 27 łóżek szpitalnych. W sali operacyjnej wykonywane będą wszystkie zabiegi łącznie z wszczepami soczewek. Ambulatorium czynne jest przez całą dobę - mówi Danuta Świeży, zastępca ordynatora.

  Wczoraj w nowej siedzibie oddziału hospitalizowanych było pierwszych trzech chorych. Danuta Świeży z okazji długo oczekiwanej przeprowadzki wręczyła róże wszystkim swoim pracownikom i pacjentom.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)