Wybierz region

Wybierz miasto

  Przyjdź do klubu

  Autor: (KM)

  2001-10-08, Aktualizacja: 2004-12-18 01:47 źródło: Dziennik Zachodni

  Klub Energetyka przy rybnickiej elektrowni zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kołach zainteresowań. Zapisy na rok 2001/2002 jeszcze przyjmuje sekretariat KE przy ul. Podmiejskiej. Naprawdę jest tu w czym wybierać.

  Klub Energetyka przy rybnickiej elektrowni zaprasza wszystkich chętnych do udziału w kołach zainteresowań. Zapisy na rok 2001/2002 jeszcze przyjmuje sekretariat KE przy ul. Podmiejskiej. Naprawdę jest tu w czym wybierać.


  Można skorzystać z propozycji pracowni komputerowej (kursy komputerowe, internet, zajęcia obejmujące podstawy informatyki i obsługi programów użytkowych oraz gry komputerowe). Pracownia języków obcych przygotowała kursy angielskiego i niemieckiego (dla początkujących, zaawansowanych oraz dla dzieci od zerówki do IV klasy podstawówki), kursy francuskiego i włoskiego dla początkujących i zaawansowanych.

  Maturzyści mogą zapisać się na kurs przygotowujący do egzaminu dojrzałości z języka polskiego i matematyki wg nowych zasad. W centrum edukacji muzycznej przewidziano kursy: gry na organach, pianinie, gitarze, akordeonie, flecie, indywidualne lekcje śpiewu, zajęcia grupy wokalnej, zespół organowy i gitarowy. Centrum edukacji tanecznej proponuje: zajęcia w grupie zaawansowanej, początkującej i maluszków dziecięcego zespołu tańca rewiowo-estradowego "Kaprys", udział w zajęciach formacji Show Dance, Mad Mil, grupy Break Dance i grupy tańca towarzyskiego dla dzieci i młodzieży. Można zapisać się też na kurs tańca dla młodzieży i dorosłych.

  Studio ruchu zaprasza na aerobic, a centrum edukacji plastycznej na zajęcia grupy plastycznej "Magia koloru" oraz na indywidualne lekcje rysunku i malarstwa. W centrum modelarstwa można zapisać się na zajęcia do pracowni modeli plastikowych i dioram, pracowni modeli latających i pracowni modeli pływających. Działać będzie też koło akwarystyczne, koło kolejek miniaturowych HO, klub szachowy, koło gier i zabaw, klub fotograficzny, studio filmowe, koło pielęgnacji roślin, warsztaty świadomości ekologicznej oraz centrum działań artystycznych, literackich i teatralnych. Dodatkowe informacje pod nr tel. 739-11-74.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.