Wybierz region

Wybierz miasto

  Pustki na trybunach

  Autor: RG

  2001-09-25, Aktualizacja: 2004-12-18 01:51 źródło: Dziennik Zachodni

  Po porażce z Wybrzeżem Gdańsk, kibice czarnego sportu w Rybniku wyraźnie dali znać, że nie są zadowoleni z postawy rekinów. W ostatnią niedzielę tylko 2 i pół tysiąca fanów speedwaya oglądało zwycięstwo miejscowych nad ...

  Po porażce z Wybrzeżem Gdańsk, kibice czarnego sportu w Rybniku wyraźnie dali znać, że nie są zadowoleni z postawy rekinów. W ostatnią niedzielę tylko 2 i pół tysiąca fanów speedwaya oglądało zwycięstwo miejscowych nad rzeszowską Stalą.

  Żużlowcy RKM-u Rybnik nadal walczą o awans do ekstraklasy. Z jakim skutkiem, jeszcze wciąż nie wiadomo. Najważniejsze, że nie gubią punktów. W ostatnim swoim ligowym występie podejmowali drużynę Stali Rzeszów. Rzeszowianie pod nieobecność dwóch czołowych swoich zawodników Grzegorza Rempały i Krzysztofa Barona nie byli w stanie zagrozić rybniczanom. Już po pierwszych biegach było wiadomo, że rekiny nie przegrają tego pojedynku, a jedyną niewiadomą będą rozmiary zwycięstwa. Ostatecznie skończyło się generalnym triumfem gospodarzy 65:25. Wynik wystarczy za cały komentarz do tego spotkania.

  Na uwagę zasługuje natomiast fakt, że po dłuższej nieobecności w zespole Rybnika pojawił się Lars Gunnestad. Szwed kilka dni temu został indywidualnym mistrzem swojego kraju. W meczu ze Stalą Lars zdobył 11 punktów, ale (jak sam mówi) nie był do końca zadowolony ze swojego występu.

  - Nie jeździłem rewelacyjnie i nie wiem, czy przekonałem do siebie trenera Jana Graboskiego - wyznał po spotkaniu Szwed.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.