Wybierz region

Wybierz miasto

  Remisowe rozdanie

  Autor: (RG)

  2001-09-26, Aktualizacja: 2004-12-18 01:50 źródło: Dziennik Zachodni

  Piłkarze III grupy ligi okręgowej rozegrali siódmą kolejkę. Lider z Pszowa i wicelider z Marklowic solidarnie zremisowali swoje pojedynki. Niespodziewanie wysoko, bo na miejscu trzecim, usadowił się zespół Czarnych ...

  Piłkarze III grupy ligi okręgowej rozegrali siódmą kolejkę. Lider z Pszowa i wicelider z Marklowic solidarnie zremisowali swoje pojedynki. Niespodziewanie wysoko, bo na miejscu trzecim, usadowił się zespół Czarnych Gorzyce.

  Meczem na szczycie siódmej kolejki była konfrontacja w Pszowie, gdzie miejscowy Górnik podejmował mszański Start. Spotkanie stało na bardzo wysokim poziomie, ale zabrakło tego, co w futbolu jest najważniejsze, czyli bramek. Na taki scenariusz nie mogli narzekać kibice w Gorzycach, gdyż tam padło aż 7 bramek, wszystkie dla gospodarzy. Zespół Czarnych już niejednokrotnie w tym sezonie udowodnił, że skuteczność jest mocnym punktem tej jedenastki. Nie inaczej było w meczu z LKS?em Górki Śląskie.

  O jedno trafienie więcej zanotowano w Kuźni Raciborskiej, gdzie miejscowy Rafamet pokonał LKS Chałupki 6:2. Niespodzianką zakończyło się spotkanie w Marklowicach. Silesia Lubomia w tym sezonie nie prezentuje najwyższych lotów. Mimo to potrafiła wywieźć z boiska wicelidera 1 punkt. Nadal nie wiedzie się beniaminkowi z Rud Wielkich, który do tej pory nie zdobył ani jednego punktu. Drugi z nowicjuszy, Pierwszy Chwałowice, poczyna sobie zdecydowanie lepiej, choć i jego piłkarze nie uniknęli porażki w ostatniej kolejce.

  Wyniki siódmej kolejki:

  Polonia Marklowice - Silesia Lubomia 2:2, Górnik Pszów - Start Mszana 0:0, Górnik Radlin - Buk Rudy Wielkie 3:1, Rafamet Kuźnia Raciborska - LKS Chałupki 6:2, Górnik Boguszowice - Pierwszy Chwałowice 4:1, Czarni Gorzyce - LKS Górki Śląskie 7:0, LKS Studzienna - Naprzód Syrynia 1:0. Pauzował Płomień Połomia.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.