Wybierz region

Wybierz miasto

  Święto pedagogów

  Autor: (IrS, mir)

  2001-10-11, Aktualizacja: 2004-12-18 01:46 źródło: Dziennik Zachodni

  Bardzo uroczyście zapowiadają się obchody Dnia Edukacji Narodowej w powiecie raciborskim. Impreza odbędzie się jutro (12 października) w Młodzieżowym Domu Kultury.

  Bardzo uroczyście zapowiadają się obchody Dnia Edukacji Narodowej w powiecie raciborskim. Impreza odbędzie się jutro (12 października) w Młodzieżowym Domu Kultury. Najlepsi nauczyciele mogą liczyć na miłą dla kieszeni nagrodę dr Marka Bugdola, starosty raciborskiego.

  Wyróżnionych w ten sposób osób będzie 25. Nagrody zostały im przyznane w następujących kategoriach: nauczyciel dyrektor, nauczyciel olimpijczyk, nauczyciel i pracownik administracji i obsługi.

  Podczas uroczystości starosta odbierze ślubowanie od nowomianowanych nauczycieli szkół średnich i placówek specjalnych. Tymczasem w Wodzisławiu najbardziej zasłużonych nauczycieli uhonorowano już wczoraj. Nagrody pieniężne prezydenta otrzymało 18 pedagogów. Opiekunowie uczniów, którym powiodło się na olimpiadach przedmiotowych, doczekali się gratulacji i listów pochwalnych. Dzień Nauczyciela będzie dziś obchodzony we wszystkich miastach i gminach regionu.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.