Wybierz region

Wybierz miasto

  Szkice i grafiki

  Autor: (mir)

  2001-10-08, Aktualizacja: 2004-12-18 01:47 źródło: Dziennik Zachodni

  Grafiki i szkice malarskie autorstwa Aleksandry Mrok można oglądać na nowo otwartej wystawie w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" w Wodzisławiu. Młoda malarka mieszkająca w Łaziskach Rybnickich uwieczniła w swoich ...

  Grafiki i szkice malarskie autorstwa Aleksandry Mrok można oglądać na nowo otwartej wystawie w Miejskim Ośrodku Kultury "Centrum" w Wodzisławiu. Młoda malarka mieszkająca w Łaziskach Rybnickich uwieczniła w swoich pracach między innymi ptaki i zwierzęta domowe. Są też szkice krajobrazów i postaci kobiecych.

  To już druga w ostatnim czasie ekspozycja prac młodej absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach. Niedawno jej obrazy można było oglądać w galerii Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu.
  Na wystawie w MOK-u mają być również prezentowane prace dzieci uczestniczących w zajęciach Klubu Plastycznego, którego Aleksandra Mrok od niedawna jest opiekunką.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.