Wybierz region

Wybierz miasto

  Wielka trójka

  Autor: ROBERT GALIŃSKI

  2001-09-04, Aktualizacja: 2004-12-18 01:56 źródło: Dziennik Zachodni

  Trzy drużyny zgromadziły po 12 punktów po czterech meczach grupy III ligi okręgowej. Z kompletem punktów przewodzą: Płomień Połomia, Polonia Marklowice i Górnik Pszów.

  Trzy drużyny zgromadziły po 12 punktów po czterech meczach grupy III ligi okręgowej. Z kompletem punktów przewodzą: Płomień Połomia, Polonia Marklowice i Górnik Pszów. Jest to zdecydowana czołówka tabeli, bowiem Start Mszana (plasujący się na czwartej pozycji) ma już trzy oczka straty.

  Lider z Połomi w ostatniej kolejce wyjechał do beniaminka z Rud. Nikt nie stawiał na wgraną gospodarzy, a już podział punktów byłby dla nich sukcesem. Nie doszło do żadnego z tych rozwiązań, bowiem goście udzielili srogiej lekcji futbolu miejscowym. Wynik 8:2 wystarcza za cały komentarz do tego spotkania.

  Polonia Marklowice również swój mecz rozgrywała na wyjeździe. Piłkarze z Marklowic także przywieźli oczka pokonując 3:0 LKS Chałupki. Ostatnim zespołem z wielkiej trójki jest Górnik Pszów. Pszowianie po niezbyt udanym poprzednim sezonie w tym roku prezentują się bardzo dobrze. W czwartym meczu zgarnęli całą pulę i na pewno włączą się do gry o awans.

  Wyniki 4 kolejki:

  Naprzód Syrynia - Górnik Radlin 1:2, Górnik Boguszowice - Czarni Gorzyce - 0:1, Pierwszy ? Chwałowice Rafamet - Kuźnia Raciborska 5:2, LKS Chałupki - Polonia Marklowice 0:3, Rudy Wielkie - Płomień Połomia 2:8, LKS Górki Śląski - Górnik Pszów 1:3, Start Mszana - Silesia Lubomia 2:0.

  Sonda

  Czy uważasz, że właściciele i administratorzy budynków, ktorzy nie odśnieżaja chodników wzdłuż swoich posesji powinni płacić wysokie kary?

  • Zdecydowanie tak (69%)
  • Nie, chodniki to nie ich problem (23%)
  • Nie mam na ten temat zdania (7%)