Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 30 listopada br. odbędzie się akcja informacyjna, którą przeprowadzi Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „Bezpieczna Łapa” Koło Gliwice. Gliwiczanie będą mieli okazję się z programem „Przygarnij kotka”, który zachęca do adopcji kotów.

Gliwickie Koło TOZ powstało w czerwcu 2011 roku i łączy miłośników zwierząt z Gliwic i okolicy. Chcą oni pomagać zwierzętom w potrzebie, interweniują, gdy zwierzętom dzieje się krzywda. Uznając edukację za ważną dziedzinę ich działania starają się o tworzenie szkolnych klubów „Bezpiecznej Łapy”, a we współpracy z GOMem realizują program edukacyjny poświęcony zwierzętom. Przedstawiciele Towarzystwa będą obecni 30.11 w godzinach 12:00-19:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Łabędzkiej 26. Podczas wydarzenia Wolontariusze będą zachęcać do adopcji kotków, udzielać porad dotyczących dbania o pupile oraz wytłumaczą, jak odbywa się proces adopcji. Gliwiczanie będą mogli również obejrzeć wystawę zdjęć kotków zamieszkałych w przytulisku wspieranym przez „Bezpieczną łapę”.


Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Gliwic. W Pasażu Tesco przy ulicy Łabędzkiej 26 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Agnieszką Bednarczyk, pod adresem agnieszka.bednarczyk@strategia.fm

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!