Aldi w Rydułtowach ponownie otwarty. Klienci mogą robić zakupy w sklepie od piątku (9 lutego). Został przebudowany i zmodernizowany.

Sklep Aldi w Rydułtowach ponownie otwartyW piątek (9 lutego) ponownie otwarto sklep Aldi w Rydułtowach przy ulicy Ofiar Terroru 27a.

Wnętrze obiektu została odświeżony. Wprowadzono też przejrzystą prezentację asortymentu, a także unowocześniono sprzęt. Przestrzeń jest wzbogacana o oznaczenia, umożliwiające szybsze odnajdywanie potrzebnych artykułów. W ramach działań na zewnątrz sklepów, planowane jest odświeżenie miejsc parkingowych przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych oraz utworzenie blisko wejść do sklepów dwóch miejsc parkingowych, dedykowanych rodzinom z dziećmi. Te prace zaplanowane na wiosnę.

- Głównym celem zmian jest podniesienie komfortu zakupów. To tylko jeden z kroków udoskonalania naszej sieci - tłumaczy Monika Opalińska, kierownik jednego ze sklepów ALDI.

Otwarciom po przebudowach towarzyszą promocje sięgające niemal 35 proc., degustacje kawy, herbaty, słodyczy i pieczywa z dodatkami, klientom wręczane są upominki firmowe. Dodatkową atrakcją jest strefa z animacjami dla dzieci: malowaniem buziek oraz balonowym zoo.

Wnętrze sklepu zostało zaprojektowane w oparciu o ustandaryzowany koncept, który będzie obowiązywał we wszystkich krajach, w których rozwijana jest sieć marketów ALDI. Dzięki temu klient z każdego sklepu w Polsce, tak samo odnajdzie się w sklepie ALDI w Niemczech czy Francji. Pomysłem na sklepy ALDI jest nowoczesność, prostota i dbałość o detale.

Sklep Aldi przy ul. Ofiar Terroru 27a w Rydułtowach ma powierzchnię 1265 m2. Godziny otwarcia: 7-21 pon.-sobota, 9 -18 niedziela.


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


Inwestycje

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!