Andrzej Ziemiański Andrzej Ziemiański

(© Materiały prasowe)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Andrzej Ziemiański, autor popularnej serii „Pomnik cesarzowej Achai”, odwiedzi wrocławski salon Empik w Renomie. Na spotkanie z autorem powieści fantasy zapraszamy w środę, 3 grudnia, na godz. 18.00.

„Pomnik Cesarzowej Achai” to kilkutomowa powieść z pogranicza science fiction i fantasy, która zyskała już pół miliona fanów. Pierwszy jej tom ukazał się nakładem wydawnictwa Fabryka Słów w kwietniu 2012. Dziś czytelnicy otrzymują do rąk jego siódmą już część, choć według pierwotnego zamierzenia pisarza opowieść o cesarzowej Achai miała być jedynie opowiadaniem.

Andrzej Ziemiański z wykształcenia jest architektem, to jednak właśnie literatura przyniosła mu popularność i pozwoliła realizować pasje. Polski pisarz science fiction i fantasy prowadzi także zajęcia z zakresu creative writing w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Wrocławskiego. Podczas spotkania w Empiku opowie o procesie kreowania uniwersum fantasy, a także zdradzi, co czeka bohaterów serii w przyszłości.

Kalendarium

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!