Fantastyczny wynik Anity Włodarczyk! W drugiej serii konkursu rzutu młotem podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie polska zawodniczka rzuciła na odległość 77,96 metrów, ustanawiając tym samym nowy rekord ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Fantastyczny wynik Anity Włodarczyk! W drugiej serii konkursu rzutu młotem podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie polska zawodniczka rzuciła na odległość 77,96 metrów, ustanawiając tym samym nowy rekord świata. Rywalki nie zdołały dotrzymać kroku Anicie Włodarczyk i Polka zdobyła złoty medal i tym samym ósmy krążek dla naszej reprezentacji w Berlinie.
Po pierwszej serii rzutów nic nie zapowiadało niesamowitego wyniku Polki. Włodarczyk rzuciła wtedy na odległość 74,86 metra, plasując się na drugiej pozycji, zaraz za Niemką Betty Heidler z wynikiem 75,10 m. Polka po swoim rekordowym rzucie zrezygnowała z dalszego rzucania w konkursie z powodu kontuzji. Zawodniczka w euforii pobiegła po udanym rzucie do swojego trenera i skręciła nogę.

Rywalki nie zdołały dotrzymać kroku Anicie Włodarczyk. Jej najgroźniejsza rywalka, Niemka Betty Heidler, uplasowała się na drugim miejscu z wynikiem 77,12 m.

Na szczęście nie zatrzymało to naszej zawodniczki, która w następnej serii pokazała światową klasę. Anita Włodarczyk po chwili koncentracji rozpędziła się i z niewiarygodną siłą wyrzuciła młot, który poszybował daleko na oczach całego stadionu i ku radości komentatorów wylądował w odległości 77,96 metrów.

Swoim popisem w drugiej serii rzutów, Anita Włodarczyk zapewniła sobie złoty medal, a polskiej reprezentacji ósmy krążek na mistrzostwach świata w Berlinie.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!