"Bezpieczne skrzyżowanie" "Bezpieczne skrzyżowanie"

Kierowcy i piesi pod lupą mundurowych (© arc)

Dziś policyjna akcja „Bezpieczne skrzyżowanie”. Od wczesnych godzin rannych mundurowi kontrolują miejsca, w których ruch samochodów i pieszych jest największy i gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń z ich udziałem.

„Bezpieczne skrzyżowanie”: Kierowcy i piesi pod lupą drogówkiPodczas dzisiejszych działań policjanci prowadzą kontrole na skrzyżowaniach, gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń drogowych.

- Skrzyżowania są, takim miejscem w których ruch pojazdów jest największy i gdzie najczęściej dochodzi do popełniania wykroczeń zarówno przez kierujących pojazdami jak również przez pieszych. Policjanci nie będą pobłażliwi wobec kierowców, którzy nie stosują się do sygnalizacji świetlnej i tych którzy przekraczają dopuszczalną prędkość. Apelujemy o rozwagę i ostrożność - apelują mundurowi.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
Magazyn reporterów Dziennika Zachodniego TYDZIEŃ


Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jola (gość)

Mundurowi apelują, niech może spróbują przejść przez przejście zaraz po zmroku. To co się dzieje w tym mieście horror! Nie wymusisz, nie przejdziesz przez drogę.