W Bielsku-Białej skradziono rower. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring. Zobacz WIDEO...

Bielsko-Biała: Skradziono rower za 6 tys. zł. Sprawcę nagrał monitoring

Do zdarzenia doszło w 15 listopada ok. godz. 11:30 w Bielsku-Białej przy ul. Katowickiej (dzielnica Komorowice).

Z terenu prywatnej hurtowni skradziono rower - wszystko na szczęście zarejestrował monitoring. Na nagraniu widzimy mężczyznę, który najpierw przez kilka minut spaceruje wokół hurtowni, a następnie zabiera rower, ubiera kaptur i wyjeżdża nim na ulicę.Nagranie to jest teraz materiałem dowodowym bielskiej policji.

Wartość skradzionego roweru - to ok. 6 tys. zł.

O sporym szczęściu... w nieszczęściu, może jednak mówić jego właściciel - jak się okazało, złodziej najprawdopodobniej porzucił ten rower! Znaleziono go dzień później, 16 listopada przy ulicy Grunwaldzkiej w Bielsku-Białej.

Złodzieja jednak wciąż nie zatrzymano. Jeżeli rozpoznajesz osobę z nagrania - poinformuj o tym policję.

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  prawy (gość)

  Najwyższy czas zająć się tym i zacząć znakować złodziei, gwałcicieli i pedofilów jak będą naznaczeni więcej tego nie zrobią

  mściciel (gość) (olo)

  Nie ma czegoś takiego jak "chwilowo przywłaszczył'!
  Jak złodziejowi spuszczę wpier.ol to będzie miał "chwilowo" złamany nos, "chwilowo" wybite zęby czy "chwilowo" połamane kończyny?
  Nie twoje - nie rusz. Proste.