Biesiady w Mszanie były naprawdę udane. W Gogołowej, Mszanie i Połomi mieszkańcy doskonale bawili się na imprezach, niejednokrotnie dając popis swojej wyobraźni. Sami zobaczcie na zdjęciach.

Biesiady w Mszanie: Wystąpiły Piersi i Boney MUczestnicy biesiady, która odbyła się w minioną sobotę, 29 listopada w Mszanie, tradycyjnie mogli liczyć na sporo atrakcji. Rywalizowali m.in. w łyżwiarstwie szybkim, podnoszeniu ciężarów, pływaniu i sumo. Wszystkiemu przyglądał się Bronisław Komorowski (w tej roli Andrzej Pawlas), który najpierw z telebimu pozdrowił mieszkańców gminy Mszana, a następnie podziwiał poczynania sportowców i wręczał nagrody.

O zasady fair play zadbał z kolei Dariusz Szpakowski (Rafał Jabłoński). Na scenie wystąpiły zespoły Andre i Piersi, a gwiazdą wieczoru była grupa Boney M (w rolę wokalistów wcielili się głównie pracownicy GOKiR Mszana). Na zakończenie gali tradycyjny tort - w kształcie boiska sportowego. Zabawa taneczna z zespołem STRING zakończyła się po godzinie drugiej.

Tydzień wcześniej, 22 listopada podobna biesiada miała miejsce w Gogołowej, a 15 listopada w Połomi. Na wszystkich zabawach bawił się komplet gości. W Połomi, gdzie sala Ośrodka Kultury jest duża, w biesiadzie uczestniczyło ponad stu mieszańców. Program artystyczny przygotowali artyści z grupy teatralnej Kredens, a zabawę rozkręcił Leszek Filec. Jak to na biesiadzie, rywalizowały ze sobą dwie drużyny, w tym przypadku dwie rodziny włoskiej mafii.

W Gogołowej, na nieco mniejszej sali bawiło się 70 osób, prawie wszyscy w oryginalnych, przezabawnych przebraniach. Był konkurs w stylu The Voice of Poland i pokaz mody, który wygrał przebrany za Magdę Gessler Jarosław Szotek.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!