Budowa oświetlenia w Wodzisławiu Śl.: Wkrótce ruszą prace na Dąbrówkach i Jedłowniku. Znamy już wykonawcę tych dwóch zadań.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Budowa oświetlenia w Wodzisławiu Śl.: Znamy wykonawcę- Na osiedlu Dąbrówki planowo do końca roku powinna zostać ukończona budowa linii napowietrznej oświetlenia o długości 150 m, dostawa i montaż słupów w ilości 8 sztuk oraz dostawa i montaż 8 opraw oświetleniowych z LED-owym źródłem światła. Natomiast w dzielnicy Jedłownik wykonawca będzie miał za zadanie zabudowę 10 opraw oświetleniowych – wyjaśnia Anna Szweda-Piguła, rzecznik wodzisławskiego magistratu.

Przetarg wygrała firma ZUE-TOM ELECTRO z Jastrzębia-Zdroju. Koszt realizacji inwestycji wyniesie około 48 tys. Od chwili podpisania umowy z wykonawcą, oświetlenie zarówno na osiedlu Dąbrówki jak i na Jedłowniku powinno pojawić się do 29 grudnia 2014 roku.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!