To już kolejna Noc Muzeów, która odbędzie się w Czernicy - w urokliwym Ośrodku Kultury "Zameczek". Tym razem organizatorzy ze Stowarzyszenia "Spichler" zapraszają na grę terenową dla odważnych. Przygotowania idą pełną parą!

Czernicki Bestiariusz - potwory i zagadki w Noc Muzeum w Czernicy. Będzie ciekawie! ZAPOWIEDŹ- Potwory - od zawsze nawiedzały okolice wioski Czernitz. To z ich powodu powstały tutejsze szkoły. Wszystko po to, aby pozbyć się problemu. Każdego roku bestie przybywają przez portal, a dzielni wojownicy szkoleni na ten dzień stawiają im czoła. Zamek to ostatnia linia obrony, jeśli upadnie, to reszta ludzkości będzie zagrożona. Potrzebujemy dzielnych adeptów, którzy staną w obronie tego miejsca. Przybędziesz nam pomóc? - zachęcają do udziału w grze terenowej organizatorzy.

Tym razem właśnie z okazji Nocy Muzeów w Czernicy odbędzie się gra terenowa Czernicki Bestiariusz. Na uczestników będą czekać liczne zadania do wykonania, zagadki oraz czyhające potwory. Organizowane w Czernicy gry terenowe są bardzo popularne wśród pasjonatów zarówno historii, jak i miłośników fantastyki. Dzięki działalności wolontariuszy ze Stowarzyszenia Działań Lokalnych "Spichlerz" podczas wydarzeń można na chwilę przenieść się do świata duchów, zjaw i tajemnic. Tak będzie również tym razem!

Najbliższa Noc Muzeów w Czernicy odbędzie się 18 maja od godz. 19.00 przy Ośrodku Kultury "Zameczek" w Czernicy (ul. Wolności 39, Czernica w gminie Gaszowice). Możliwość zapisu i wejścia do grę do godziny 22.00. Zabawa potrwa do godz. 24.00. Wstęp wolny!


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!