(© archiwum)

Czy znasz kogoś, kogo przyjaźń z byłym partnerem jest udana? Zobacz, czy warto godzić się na taki układ.

Kiedy twój partner chce zakończyć związek, ale pozostać w przyjacielskich stosunkach, powinnaś zdecydować, czy takie rozwiązanie będzie dla ciebie odpowiednie. Przyczyną takiego zachowania może być chęć pozornie łagodnego zakończenia związku, ale także pozostawienia sobie ciebie na „liście rezerwowej”, jeśli nie wyjdzie z kimś innym. Partner może również pragnąć kontrolować to, co dzieje się w twoim życiu, aby zwyczajnie porównać, jak potoczyły się wasze losy po rozstaniu. Zwykle przyjaźń z byłym nie zdaje egzaminu, gdyż ludzi będących w związku łączy zbyt wiele i przyjaźń może być bolesnym doświadczeniem.

WIĘCEJ NA TEMAT W SERWISIE abcZDROWIE.pl


Wsparcie redakcyjne od:

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    żonaty (gość)

    Pytam dlaczego w/w art. napisany jest w złym tonie przeciwko mężczyznom? To kobiety są gorsze. Chłop może i jest nie uczesany, kanciaty i grubo skórny, ale on jak kocha to całym sercem. A kobieta? Kobieta to przebiegła i interesowna istota dla której liczą się pieniądze, władza i przede wszystkim samo uwielbienie i narcyzm. Kobiety mają jeszcze jedną wadę, tą wadą jest jej przyjaciółka która wie i poucza ją co ugotować i jak się zachować w łóżku.