Na falach AntyRadia lider Foo Fihters zapewnił polskich fanów, że w lecie 2015 roku zespół zawita do Polski. Pytanie tylko, do którego miasta?

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Grupa ostatni raz gościła w Polsce w zamierzchłych czasach, a dokładnie w 1996 roku w Sopocie, kiedy odwiedzili Polskę świeżo po debiutanckim albumie. Czy tym razem Foo Fighters też odwiedzą Pomorze?

Raczej jest to mało prawdopodobne bowiem przyszłoroczny Open'er zaplanowano między 1 a 4 lipca, a właśnie na 4 lipca Foo Figters ma już zabookowany koncert w Waszyngtonie, który rozpoczyna ich trasę po Ameryce Północnej. Wymagałoby to więc logistycznej ekwilibrystyki.

Sprawdźmy więc inne możliwości. Odbywający się na początku sierpniu katowicki OFF ze względu na swój niszowy charakter raczej odpada z wyścigu o grupę Grohla. Artur Rojek nigdy też nie dał się poznać jako fan FF.

Najbardziej prawdopodobnym miesiącem na koncert Foo Figters w Polsce wydaje się czerwiec. Od końca maja do połowy czerwca zespół odwiedzi tak bliskie nam kraje jak Niemcy, Norwegia, Szwecja i Anglia.

Nie znamy jeszcze daty poznańskiej Malty, która w tym roku zajęła Poznań na trzy tygodnie. Czyżby więc Poznaniowi znowu miała zazdrościć cała Polska?

Mocnym graczem o ten długo wyczekiwany koncert wydaje się też Orange Warsaw Festival, który odbędzie się między 12 a 14 czerwca na Służewcu. Po 12 czerwca, kiedy Foo Foghters grają w Szwecji mają aż pięć dni wolnego. Warszawa ugości więc Foo Fighters?Zobacz też: Orange Warsaw Festival 2015. Muse pierwszym headlinerem

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    doogas (gość)

    IMPACT FEST w Łodzi ? Prawdziwy nalot kapel za Ocenu, w przyszłorocznej rozpisce więc Grohl i spółka pasowaliby jak ulał :)