Dwie osoby nie żyją - to bilans śmiertelnego wypadku, do jakiego doszło dzisiaj ok. godz. 8 na drodze 933 Racibórz-Pszów. Volkswagen golf zderzył się z rowerem. Na miejscu pojawili się m.in. strażacy z Raciborza i Wodzisławia.

Ofiary to 60-letni kierowca auta z Dęblina i 28-letnia rowerzystka z powiatu raciborskiego. Droga od Rzuchowa w kierunku Krzyżkowic - dzielnicy Pszowa jest zamknięta. Na miejscu policjanci z Raciborza kierują ruchem. - Objazdy są prowadzone na Rudnik lub z Raciborza w kierunku na Wodzisław - mówi asp. Mirosław Szymański, rzecznik raciborskiej policji.

Na miejsce przybyła też pani prokurator.

Jak doszło do wypadku? - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 60-letni kierowca, jadąc z Pszowa do Rzuchowa, potrącił 28-latkę. Następnie zjechał ze skarpy i uderzył w drzewo - poinformowali policjanci.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Delvila (gość)

Co za niewyuczony matoł to pisał?
"Zderzyły się ze sobą kierowcy volkswagena golfa i roweru." - Zderzyli się ze sobą kierowcy volkswagena golfa i roweru, chociaż to i tak komicznie brzmi...
" Droga od Rzuchowa w kierunku jak się jedzie na Pszów Krzyżkowice jest zamknięta." - Droga do Rzuchowa w kierunku Pszowa (przez Krzyżkowice) jest zamknięta.

Współczuje tragedii