Drogi miejskie w Wodzisławiu Śl.
Rejon Wodzisław - Centrum
I. Drogi I kolejności zimowego utrzymania
1. Plac Gladbeck
2. Plac Urzędu Miasta
3. Rynek – górna część
4. ul. Armii Krajowej do Rybnickiej
5. odcinek od ronda ul. Rybnickiej do skrzyżowania ul. Marklowickiej z ul. Łużycką
6. ul. 26-Marca
7. ul. Apteczna
8. ul. boczna Pszowska – dojazd do Zespołu Szkół Technicznych
9. ul. Bogumińska (na odcinku od ul. Ks. Konstancji do ul. Kopernika)
10. ul. Daszyńskiego
11. ul. dr L. Mendego
12. ul. Dworcowa
13. ul. Harcerska
14. ul. Jana Pawła II
15. ul. Kard. St.Wyszyńskiego
16. ul. Kościelna
17. ul. Ks. Konstancji
18. ul. Ks. Płk. W. Kubsza (oraz łącznik do ronda)
19. ul. Leszka
20. ul. Matuszczyka
21. ul. Michalskiego
22. ul. Mieszka
23. ul. Piłsudskiego
24. ul. Powstańców Śląskich
25. ul. Radlińska (od ul. Wałowej do ul. Matuszczyka)
26. ul. Rzeczna
27. ul. Sądowa
28. ul. Słowackiego
29. ul. Średnia
30. ul. Św. Jana
31. ul. Targowa
32. ul. Tysiąclecia
33. ul. Wałowa
34. ul. Zamkowa
Schody:
dojście do ZSP Nr 3
pozostałe - będące na terenach administrowanych przez Miasto.
przejście pomiędzy Osiedlem XXX-lecia - Osiedlem Piastów oraz Osiedlem Dąbrówki.
ul. Jana Pawła II
ul. Matuszczyka
ul. Wyszyńskiego
II. Drogi II kolejności zimowego utrzymania
1. boczna Marklowickiej (PHS)
2. dojazd do Przychodni od ul. Wyszyńskiego
3. oś. Dąbrówki (wjazd od ul. Matuszczyka i ul. Pszowskiej, oraz podjazdy)
4. oś. Piastów - podjazdy na drogach osiedlowych
5. Plac Zwycięstwa
6. ul. boczna 26 Marca (łącznik z ul. Radlińską)
7. ul. boczna 26 Marca (osiedle Spółdzielni Staszica)
8. ul. boczna Kopernika - za przejazdem kolejowym
9. ul. boczne Radlińskiej (dojazdy na osiedle XXX-lecia)
10. ul. Chabrowa
11. ul. Cicha
12. ul. Gałczyńskiego
13. ul. Głowackiego
14. ul. Goździkowa
15. ul. Górna
16. ul. Kąkolowa
17. ul. Koszykowa
18. ul. Krokusowa
19. ul. Liliowa
20. ul. Magnoliowa
21. ul. Mała
22. ul. Marksa
23. ul. Minorytów
24. ul. Ofiar Oświęcimskich
25. ul. Ogrodowa
26. ul. Podgórna
27. ul. Przemysława oraz droga prowadząca do ZSP Nr3 od strony ulicy Mieszka
28. ul. Sasankowa
29. ul. Skrzyszowska / boczna do cmentarza komunalnego/
30. ul. Staszica
31. ul. Stroma
32. ul. Styczyńskiego
33. ul. Szkolna
34. ul. Tulipanowa
35. ul. Waryńskiego
36. ul. Wiklinowa
37. ul. Wojska Polskiego
38. ul. Zgoda
39. ul. Żeromskiego
III. Drogi III kolejności zimowego utrzymania.
1. oś. Dąbrówki – drogi + parkingi
2. oś. Piastów – drogi + parkingi
3. oś. XXX-lecia – drogi + parkingi
4. ul. Arendarska
5. ul. Boczna
6. ul. boczna 26 Marca – za sklepem „Impuls”
7. ul. boczna Łużyckiej-(Towarowa)
8. ul. E. Orzeszkowej
9. ul. Kolejowa
10. ul. Kręta- od ul. Witosa do początku ogrodzenia przy posesji nr 8
11. ul. Krótka
12. ul. Opolskiego
13. ul. Partyzantów
14. boczna Pszowskiej 95 – 95”f”
15. ul. PCK
16. ul. Piastowska
17. ul. Pokoju
18. ul. Pośpiecha
19. ul. Prusa
20. ul. Słoneczna
21. ul. Sosny
22. ul. Wilcza
23. ul. stara Jastrzębska
24. ul. stara Marklowicka
Rejon Jedłownik
I. Drogi II kolejności zimowego utrzymania
1. ul. Chopina
2. ul. Ks. Roboty
3. ul. Moniuszki
II. Drogi III kolejności zimowego utrzymania
1. parking ul. Górnicza
2. ul. Bieni
3. ul. Karłowicza
4. ul. Leśna
5. ul. Ludowa
6. ul. Łąkowa
7. ul. Spółdzielcza
8. ul. boczne Pszowskiej – nr 109 a i nr 112 - 114
Rejon Karkoszka oraz Turzyczka
I. Drogi II kolejności zimowego utrzymania
1. ul. Ks. E. Kasperczyka
2. ul. Polna
3. ul. Poprzeczna
4. ul. Rogowska
5. ul. Tęczowa
II. Drogi III kolejności zimowego utrzymania
1. boczne ulic: Miczurina-jedna, Starowiejska- jedna, Słowiańska- dwie
2. ul. Cisowa
3. ul. Dolna
4. ul. Gosława
5. ul. Karkoszka (od skrzyżowania. z ul. Czyżowicką do skrzyżowania z ul. Rogowską) + boczne od nr 9 do 25
6. ul. Modrzewiowa- tylko teren zaasfaltowany
7. ul. Nowa
8. ul. Słowiańska
9. ul. Św. Jadwigi
10. ul. Wąska
11. ul. Wiejska
Rejon Zawada
I. Drogi II kolejności zimowego utrzymania
1. ul. Chełmońskiego
2. ul. Hoża
3. ul. Szybowa
II. Drogi III kolejności zimowego utrzymania
1. boczna ulicy Młodzieżowej (dojazd do boiska)
2. ul. A. Dzika (od skrzyż. z ul. Konwaliową do granicy z Gminą Gorzyce.)
3. ul. Działkowców
4. ul. E. Platter + boczna do nr 42 A
5. ul. Kąty
6. ul. Konwaliowa (od skrzyżowania z ul. Długą do skrzyż. z ul.A.Dzika i od ul. Długiej do ul. Młodzieżowej)
7. ul. Makowa
8. ul. Rolnicza (2 odcinki)
9. ul. Siarkowa
10. ul. Szybowa boczne do nr 40 „D” i „F” i 42” D”
Rejon Kokoszyce
I. Drogi II kolejności zimowego utrzymania
1. ul. Dołki
2. ul. Młodzieżowa – boczne: (do LETY, do Nr 35E)
3. miejsca postojowe na ul. Parkowej (rejon cmentarza)
4. parking przy kościele
5. parking przy przychodni – połowa od ul. Młodzieżowej
6. podjazd z ul. Dąbrowskiej na ul. Pszowską
7. podjazd z ul. Osadniczej na ul. Pszowską
II. Drogi III kolejności zimowego utrzymania
1. ul. boczna Oraczy -nr 100-102
2. ul. Dąbrowskiej (podjazd na ulicę Pszowska - II kolejność zimowego utrzymania), + boczna nr 51
3. ul. Gagarina (od ul. Pałacowej do ul. Oraczy)
4. ul. Ks. E. Szwedy
5. ul. Matki Teresy z Kalkuty
6. ul. Miczurina+ boczna
7. ul. Norwida
8. ul. Oraczy – część – od ul. Młodzieżowej do posesji nr 107
9. ul. Osadnicza (podjazd na ulicę Pszowską - II kolejność zimowego utrzymania)
10. ul. Pałacowa
11. ul. Parkowa
12. ul. Smolna + boczna od nr 58 „C”
13. ul. Sportowa
14. ul. Strażacka
15. ul. Wesoła
16. ul. Zdrojowa
Rejon Wilchwy
II. Drogi II kolejności zimowego utrzymania
1. ODJ. Kopernika
ul. Ciekawa
ul. Gawędy
ul. Gościnna
ul. Przytulna
ul. Rodzinna
ul. Romantyczna
ul. Sąsiedzka
ul. Sobótki
ul. Syrokomli /część/
ul. Szczęśliwa
ul. Uśmiechu
ul. Wymarzona
2. ul. Bat. Chłopskich
3. ul. Brzozowa
4. ul. Jodłowa – wraz z parkingiem (do granic lasu)
5. ul. O. Maksymiliana Kolbego – wraz z parkingiem
6. ul. Odrodzenia
7. ul. Połomska
III. Drogi III kolejności zimowego utrzymania
1.
2. boczna Grodzisko
3. boczna ul. Teligi – dojazd do basenu
4. boczne Czarnieckiego - tzw. Skalna nr 39-41 przy sklepie i nr 13-25
5. oś 1 Maja – drogi + parkingi
6. ul. boczna A. Ludowej -dojazd do ZSP Nr1
7. ul. boczna Skrzyszowskiej od boiska do nr 8A i od nr 2D do lasu
8. ul. Bracka + drogi osiedlowe
9. ul. Dolinna
10. ul. Jabłoniowa
11. boczna ul. Jastrzębskiej – „Cyganek”
12. ul. Korczaka
13. ul. Kwiatowa
14. ul. Lipowa
15. ul. Ładna + boczna
16. ul. Świerkowa
17. ul. Topolowa
18. ul. Zagrodowa
19. ul. Zielona
Rejon Radlin II
I. Drogi II kolejności zimowego utrzymania
ul. Bojowników
1. ul. Dąbrowskiego
2. ul. Gołębia
3. ul. M. Skłodowskiej - Curie
4. ul. Radlińskie Chałupki
5. ul. Ustronna
7
ul.Krupińskiego
II. Drogi III-ciej kolejności zimowego utrzymania
1. 1. Łącznik ul. Chrobrego z ul. Skłodowskiej (nr 118) wzdłuż ogrodzenia SP 17 i byłego Przedszkola oraz ogrodzenia cmentarza do wylotu z ul. Skłodowskiej
2. oś. Przyjaźni
3. ul. boczne Głożyńskiej do nr 51 i 93; wlot nr 35; wylot nr 27
4. ul. Chrobrego boczna 330 piekarnia wzdłuż budynków 332B, 332C, 330E-zakończyć przed ogrodzeniem budynku nr 332 , nr 220 do 51
5. ul. Chrobrego boczne nr: 138-140; 220 do 51 Głożyńska, 32-30A, 80-84, 66-70 oraz dojazd do cmentarza przy kościele św. Izydora
6. ul. Dębowa
7. ul. Kosynierów -od ul. Chrobrego do posesji nr 20 oraz od nr 26
8. ul. Owocowa + boczne (nr 53-55), (nr 46 A-16-A, B Chrobrego)
9. ul. Pogodna
10. ul. Popiela
11. ul. Wańkowicza
12. ul. Więźniów Politycznych
13. ul. Ziemowita
14. ul. Ziołowa
15. ul. Zuchów do posesji nr 9-13A
16. ul. Żniwna-do ogrodzenia posesji nr 12A z nr 12
17. ul. Żwirowa
18. ul. Zbożowa – w przebiegu drogi miejskiej
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?