Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 8 listopada mieszkańcy miasta będą mieli okazję na własne oczy obejrzeć między innymi prezentację technik interwencyjnych funkcjonariuszy Straży Miejskiej z Częstochowy. W programie przewidziano m.in. naukę samoobrony, przejażdżki segwayami, pokaz tresury zwierząt i wiele innych!

Przedstawiciele Straży Miejskiej będą obecni 8 listopada w godzinach 10:00-18:00 w Pasażu Tesco przy ulicy Drogowców 43 w Częstochowie. Tego dnia odbywać się będzie wiele atrakcji! Przy Punkcie Obsługi Klienta odbywać się będą występy i pokazy technik interwencyjnych straży miejskiej oraz samoobrony dla kobiet. Przez cały dzień będą prezentowane alkogogle, dzięki którym będzie można zobaczyć jak zmienia się świat osoby nietrzeźwej, która zasiada za kierownicą samochodu. Ponadto pojawi się również testowa walizka narkotyków, alkomat, odbywać się będzie prezentacja filmów z monitoringu. Zapowiedziany jest także dyżur funkcjonariuszy Straży Miejskiej, czekających na mieszkańców, ich zgłoszenia, potrzeby, problemy i sugestie dotyczące bezpieczeństwa w poszczególnych dzielnicach miasta. Dla nieco zmęczonych całodziennymi obowiązkami oraz dla miłośników zabawy, jazda Segway’em po Pasażu Tesco. Na parkingu odbywać się będzie jazda pojazdem elektrycznym, pokaz tresury psów, a na finał całodziennych atrakcji przygotowano pokaz sztucznych ogni!

Akcja odbędzie się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Częstochowy. W Pasażu Tesco przy ulicy Drogowców 43 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Agnieszką Bednarczyk, pod adresem agnieszka.bednarczyk@strategia.fm


Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!