Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

30 listopada nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników „Plebiscytu Sąsiedzkiego”. Zwycięzcą z Częstochowy została Fundacja „Jura”. Organizacja otrzyma grant w wysokości 2 000 zł na realizację projektu dla lokalnej społeczności ufundowany przez Pasaże Tesco.

Celem „Plebiscytu Sąsiedzkiego” – programu grantowego organizowanego w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” było wsparcie realizacji projektów, które miały na celu rozwój lokalnych społeczności. Jury złożone z przedstawicieli Pasaży Tesco, wybrało dwa najlepsze projekty, które przeszły do II etapu czyli otwartego głosowania podczas „Wielkiego Głosowania” w Pasażu Tesco przy ulicy Drogowców 43.

Fundacja „Jura”zgłosiła projekt, który zakłada zorganizowanie podstawowego kursu wspinaczkowego dla osób niepełnosprawnych. Opierał będzie się on na współpracy pomiędzy profesjonalnymi wspinaczami a osobami, dla których uprawianie tego sportu dotychczas wydawało się niemożliwe.

Zaprezentowany projekt został wybrany przez klientów Pasażu Tesco, którzy oddali 71% wszystkich głosów, właśnie na tę organizację. Fundacja „Jura” otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 000 zł!

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 450 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Firma zatrudnia prawie 30 tys. osób i oferuje klientom produkty ponad 1500 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad
5 milionów klientów.Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!