Pasaż Tesco

Pasaż Tesco (© Pasaż Tesco)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

30 listopada nastąpiło oficjalne ogłoszenie wyników „Plebiscytu Sąsiedzkiego”. Zwycięzcą z Gliwic została „Fundacja „Kapitan Światełko”. Organizacja otrzyma grant w wysokości 2 000 zł na realizację projektu dla lokalnej społeczności ufundowany przez Pasaże Tesco.

Celem „Plebiscytu Sąsiedzkiego” – programu grantowego organizowanego w ramach akcji „Poznaj bliskiego sąsiada” było wsparcie realizacji projektów, które miały na celu rozwój lokalnych społeczności. Jury złożone z przedstawicieli Pasaży Tesco, wybrało dwa najlepsze projekty, które przeszły do II etapu czyli otwartego głosowania podczas „Wielkiego Głosowania” w Pasażu Tesco przy ulicy Łabędzkiej 26.

Fundacja „Kapitan Światełko”zgłosiła projekt„Liga Bohaterów” czyli warsztaty z pierwszej pomocy, które przeprowadzone zostaną w szkołach na terenie Gliwic. Uczestnikom zajęć przekazana zostanie wiedza z zakresu pomocy ofiarom wypadków komunikacyjnych, pomocy osobom, które zasłabły oraz pomocy ofiarom podtopień.

Zaprezentowany projekt został wybrany przez klientów Pasażu Tesco, którzy oddali 53% wszystkich głosów, właśnie na tę organizację. Fundacja „Kapitan Światełko” otrzyma dofinansowanie w wysokości 2 000 zł!

Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polskim rynku z ponad 450 sklepami, od hipermarketów po małe osiedlowe supermarkety. Firma zatrudnia prawie 30 tys. osób i oferuje klientom produkty ponad 1500 polskich dostawców. Co tydzień sklepy Tesco odwiedza ponad
5 milionów klientów.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!