Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

MKS Wodzisław Śl. wygrał z KTK Knurów. Zobacz zdjęcia

AREK
MKS Wodzisław Śl. pokonał na własnym parkiecie KTK Knurów 87:60. Najlepsze zawody rozegrał Patryk Michałowski, kapitan zespołu. W sumie rzucił 20 punktów.

Wodzisławianie bardzo dobrze rozpoczęli mecz i po pierwszych 5 minutach pierwszej kwarty prowadzili 12 punktami, niestety zabrakło chłopcom z pierwszej piątki determinacji w obronie i ta część gry zakończyła się wynikiem 20:20.

Druga kwarta to popis piątki w składzie: Adamczyk Michał, Szlachta Rafał, Kyrcz Szymon, Przybyła Łukasz, Tkocz Patryk. Bardzo dobra gra obronna i dobra skuteczność z gry wyprowadziły MKS na prowadzenie do przerwy 44:26.

Po przerwie nasi koszykarze dalej prezentowali się bardzo solidnie. Kilka szybkich kontr dało kolejne punkty przewagi. Dobrze w zbiórkach na tablicach prezentował się Łukasz Przybyła. W grze w ataku wyróżniał się Patryk Michałowski. W czwartej kwarcie gra się wyrównała, a zawodnicy z Knurowa wygrali tę kwartę 5 punktami.

MKS Wodzisław Śl. - KTK Knurów 87:60 (20:20, 24:6, 25:11, 18:23)

Punkty dla MKS WODZISŁAW Śl. zdobyli: Michałowski Patryk – kapitan zespołu 20, Laskowski Łukasz 16, Szlachta Rafał 14, Adamczyk Michał 13, Kyrcz Szymon 12, Przybyła Łukasz 8, Płonka Grzegorz 2, Szlachta Robert 2.W zawodach brali też udział: Moczała Dawid, Tkocz Patryk, Sosna Jakub, Grieger Jakub.

15 listopada MKS podejmie we własnej hali RMKS Rybnik. Początek o godz. 18 w ZS 3 w Wodzisławiu Śl. Wstęp wolny.