Halloween w tym roku opanuje większość piątkowych imprez, jednak w ten weekend na Śląsku i w okolicach będzie się sporo działo nie tylko z okazji tego dnia. Nasze propozycje to imprezy klubowe, maratony filmowe, koncerty i inne weekendowe wydarzenia w woj. śląskim. Zobacz nasz subiektywny przegląd tych najciekawszych!

Czytaj także

  Komentarze (30)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  TheRealWoman (gość) (Podpis)

  " a co ty jakiś żebrak jesteś" i znowu nie umiemy czytac :D napisałam, ze nie ja chodze tylko moi bracia i nie na żebry a dla żartu, ze znajomymi chodzą po znajomych sąsiadach, więc nie boję sie nieswiezych cukierków. Musisz być naprawdę chu*ową sąsiadką, jeżeli podejrzewasz sąsiadów o próbę otrucia cię. Kosa to samo, czytamy tekst ze zrozum ieniem - nie mam dzieci, zeby im cukierki kupowac ;>

  irasiad (gość) (kosa)

  Mnie nie ale ciebie widocznie tak,pamiętaj jest taka stara mądrość chłop z wsi wyjdzie ale wieś z chłopa nigdy!.

  wal (gość)

  Jestem stomatologiem i uwielbiam halloween! Żryjcie dzieciaki cukierki aż wam ząbki spróchnieją! Będę mógł zarobić na nowe porsche!!!

  Podpis (gość) (TheRealWoman)

  żenada, słodycze za darmola? a co ty jakiś żebrak jesteś? Po pierwsze nie wyobrażam sobie żeby łazić po mieszkaniach i prosić o słodycze, po drugie pomijam już w ogóle fakt dawania dzieciom tony cukru którą pochłania obecne społeczeństwo, po 3 nigdy nie wzięłabym nic do jedzenia od obcych - może to jakieś stare cukierki, nieświeże. Pogięty pomysł. Samo święto traktuje z przymrużeniem oka, sama chętnie obejrzę w ten dzień jakiś horror i zrobię sobie dynię ale zamiast szyć dziecku strój, chodzić z nim po domach wolałabym mu wytłumaczyć jak ważne jest nasze święto zmarłych

  chaszz (gość) (123)

  Zwyczaje anglosaskie i tym podobne zaczely byc w polsce przejmowane juz w sredniowieczu a potem przez szczególnie zakochaną w kosmopolityxmie polską szlachtę. Więc nie jest to ani nowe, ani bulwersujące zjawisko, nie wiem czym sie tutaj bulwersujecie. Jakos jak do polski przyszła moda na teledyski do piosenek ludzie nie skandowali, ze jest to przejmowanie cudzej kultury

  TheRealWoman (gość) (TheRealMan)

  Ja jestem zwolenniczką halloween. Chcesz argument? Darmowe słodycze. Dzieckiem już dawno nie jestem, ale moi dwaj o 10 lat ode mnie młodsi bracia wkręcili się w tą zabawę i dzięki temu dzisiaj zajadałam się łakociami totalnie za darmola. To właśnie dzieci w tym rajcuje, że coś dostają, mają z tego przyjemnosc,a nie tylko stanie na zimnym cmentarzu bo tak trzeba, nikt dzieciom nie tłumaczy co się dzieje, tylko każe się im stać ze złożonymi do modlitwy rączkami i byc cicho. Każde normalne dziecko wybierze cukierek albo psikus zamiast ponurej uroczystosci ktorej nie rozumie, bo nikt mu tego od podstaw nie tłumaczy

  Dekster (gość)

  Dla Polski Haloween to żadne święto, ale każdy może sobie obchodzić co chce.
  Tak samo jak można być Polakiem i nie tolerować czarnej watykańskiej mafii tutaj rezydującej. To się nie wyklucza. Przeciętny katol jest ograniczony umysłowo, w każdym kto nie wierzy albo wypowiada się negatywnie o czarnych pasożytach widzi komunistę, to jest dla nich typowe, dla katooszołomów, zdarzają się normalni myślący katole ale jest ich garstka, większość to fanatycy.

  123 (gość)

  albo że jesteś klechą, katolem i idź się pomodlić do kościoła a odwal się od halloween bo oni chcą sie bawić :)

  tępe przyjmowanie każdego zachodniego badziewia, to jest dopiero oznaka słabości.

  Gość (gość) (TheRealMan)

  Bujaj się i odczep od normalnych ludzi co chcą się bawić! W Polsce nie ma ani jednego wesołego święta bo wszystkie to rozpacz i msza więc trzeba brać święta z USA, Europy Zachodniej bo tam ludzie się cieszą a nie modlą!!!! Bawmy się więc póki zdrowie dopisuje a olewajmy czarnosukiennowych pasibrzuchów i nawiedzonych katoli!!!!

  7566 (gość) (Obserwator z Wysoki)

  Trzeba takich popaprańców jak ty żeby cywilizowany świat przestał istnieć! To nie Kościół będzie przyczyną zagłady naszej kultury, obyczajów, kultury, tylko tacy debile jak ty!!!