Francis Underwood i jego nie tylko polityczne intrygi powracają. Sezon trzeci "House of Cards" będzie miał premierę 27 lutego 2015 roku. Tym razem Underwood wcieli się w rolę prezydenta USA.

Serial, któremu nie można się oprzeć! Francis Underwood pod koniec ostatniego sezonu został prezydentem USA. Wszystko dzięki intrygom i... zbrodniom. Tak, tak w tym serialu nawet prezydent dopuszcza się morderstw.

Trzeci sezon "House of Cards" zapowiada się naprawdę ciekawie, zwłaszcza, że kilka odcinków wyreżyseruje Agnieszka Holland. Wystarczy dodać do tego doskonałą obsadę: Kevina Spacey i Robin Wright - sukces murowany!

Co nas czeka w trzecim sezonie "House of Cards"?

Nie zabraknie dobrze znanych z poprzednich serii: Claire i Douga Stanpera. Plotkuje się, że będzie dużo wątków związanych z polityką międzynarodową, zwłaszcza tą rosyjsko-amerykańską. Ponoć podczas kręcenia scen, na planie widziano dziewczyny z zespołu "Pussy Riot". Jak sprawdzi się Francis jako prezydent? Czy przeszkodzą mu węszący dziennikarze? Czy jego zbrodnie ujrzą światło dzienne? Przekonamy się już wkrótce. W Polsce House of Cards będzie można oglądać na kanale kino+. Seria będzie się składać z trzynastu odcinków.


Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!