II tura wyborów w Gorzycach. ZOBACZ ZDJĘCIA. Do 12 frekwencja wynosiła nieco ponad 10 procent, tłumów przy urnach nie było.Przypomnijmy, w I turze Piotr Oślizło, urzędujący wójt Gorzyc, uzyskał ponad 37 proc. głosów, a drugi Daniel Jakubczyk ponad 27 proc. Z decydującym starciu wygrał Jakubczyk!

Trwa II tura wyborów w Gorzycach. ZOBACZ ZDJĘCIAAKTUALIZACJA, godz. 23.40.
Daniel Jakubczyk - 3531 głosów - 56,8 proc.
Piotr Oślizło - 2690 głosów - 43,2 proc.


AKTUALIZACJA, godz. 19.
Na godzinę 17.30 spośród 16 169 uprawnionych do głosowania, 5 243 mieszkańców Gorzyc poszło do wyborów. Frekwencja wynosi 32.43 procenta

WCZEŚNIEJ PISALIŚMY:

Obecny wójt Piotr Oślizło walczy w Gorzycach z Danielem Jakubczykiem


Do 12 frekwencja wynosiła prawie 12 procent, tłumów przy urnach nie było (w gminie jest16 169 osób uprawnionych do głosowania, do 12 wydano 1 901 kart do głosowania, 11,76 proc. - oto frekwencja).
Przypomnijmy, w I turze Piotr Oślizło, urzędujący wójt Gorzyc, uzyskał ponad 37 proc. głosów, a drugi Daniel Jakubczyk ponad 27 proc.
ZOBACZ TAKŻE:
II TURA WYBORÓW W PSZOWIE. ZDJĘCIA
Wybory potrwają od godz. 7 do 21.

Nasz dziennikarz był m.in. w komisji obwodowej nr 3 w Czyżowicach. Tam na wyborach pojawiła się m.in. rodzina Worków - pani Barbara i Remigiusz z dziećmi - Oskarem i Wiktorią. - Dzieciaki od małego wiedzą, że wybory to obowiązek - usłyszeliśmy.

ZOSTAŃCIE Z NAMI. PODAMY PO ZAKOŃCZENIU GŁOSOWANIA WYNIKI WYBORÓW W GORZYCACH

Wybory samorządowe

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!