Boże Narodzenie tuż tuż. Pierwsze jarmarki świąteczne m.in. w Katowicach czy Zabrzu wystartowały już na początku grudnia, inne ruszają tydzień przed świętami. To właśnie na takich bożonarodzeniowych kiermaszach można kupić oryginalne prezenty i ozdoby świąteczne czy skosztować lokalnych przysmaków. Który jarmark w woj. śląskim jest Waszym zdaniem najlepszy i dlaczego? Znacie taki, którego nie ma w galerii? Napiszcie w komentarzach!


Z regionu

Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

SO 41-200 (gość)

Jarmark w Sosnowcu tradycyjnie na patelni. Termin 15 - 20 grudnia. Jak podacie adres to wyślę foto.

Mikołaj (gość)

Jarmark jest nasz ... rybnicki korzystajcie ludkowie... bez Kuczery i Fudalego. To ten czas pomiędzy pracą a przyjemnością. Wesołych świąt

Gość (gość) (dickens)

Budapeszt też wart grzechu :) Na pewno nie grajdoł Zawiercie bo tu jest smętnie jak w przysłowiowym rodzinnym grobowcu nie dość, że nic prawie nie ma to tylko smentnne kolędy i nic więcej!

SC (gość) (Sos)

nie ma tu nic o sc, bo nic u nas nie słychać o jarmarku to co mieli zmyslic?, a ja osobiscie cieszę się, że mogę się dowiedziec o jarmarku w Dg nie wchadzac na nich, bo chetnie sie tam wybiore. To, że nie ma tu nic o sc nie znaczy ze nie chce o tym czytac, interesuje mnie tez region, a nie TYLKO I WYŁĄCZNIE MOJE MIASTO

Sos (gość)

do SC, może tak więcej kultury, bo Sosnowca akurat nie ujęli. I ja też nie lubię takich burakowatych przedstawicieli tego miasta jak TY.

wyborca (gość)

Świetny standard - media społeczne. Chcecie mieć artykuł to go sobie napiszcie. Dzięki redakcjo, ale za co wy bierzecie kasiorę?