Justyna Żyła NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18]. Gwiazdą czerwcowego Playboya jest pochodząca z Wisły, żona skoczka narciarskiego Piotra Żyły - Justyna. Związek ich przechodzi obecnie ciężkie chwile, para zamierza się rozstać. Zmysłową sesję, którą możemy zobaczyć w najnowszy Playboyu zatytułowano "Góralu, czy Ci nie żal?". Żona Piotra Żyły pojawiła się w niej, w koronkach i kabaretkach na tle wnętrza góralskiej chaty? Zobaczcie zdjęcia z tej sesji oraz FILM zza kulis [Playboy, czerwiec 2018].

Justyna Żyła NAGO w Playboyu [ZDJĘCIA +18]. Żona Piotra w sesji "Góralu, czy Ci nie żal?" [FILM zza kulis sesji]

Najnowszy Playboy jest już w sprzedaży od 18 maja 2018 r. Na okładce czerwcowego numeru magazynów dla panów, jest Justyna Żyła, żona popularnego skoczka narciarskiego Piotra Żyły.

Gorąca sesja na okładce "Playboya" zatytułowana jest "Góralu, czy Ci nie żal?"... i ewidentnie ma to związek z małżeństwem Justyny z Piotrem Żyłą. Para przechodzi w ostatnich miesiącach poważny kryzys. Para zamierza się rozwieść.

W dniu w którym czerwcowy Playboy pojawił się w sklepach, Justyna Żyła opublikowała FILM zza kulis sesji z cytatem z Marylin Monroe: Niedoskonałość jest piękna,szaleństwo to geniusz i lepiej być całkowicie niezależną niż nudną.
Głośne rozstanie

Justyna wzięła ślub z Piotrem Żyłą w 2006 r. - mieli zaledwie 19 lat. Mają dwójkę dzieci. Na początku tego roku w wpisie na Instagramie wyznała, że skoczek ma kochankę i wiedzie podwójne życie.

"Tak mi wszyscy odradzali .. wiec usunęłam wcześniejszy post ,tak to prawda ten Wasz wspaniały Piotr Zyla zostawil mnie dzieci bo tak bo nie potrafi żyć w rodzinie (połowa winy po mojej stronie kiedy wyrzuciłam go z domu jak mnie uprzejmie poinformował ze ma kochanke) nie mamzamiaru już kłamać" (pisownia oryginalna).


- Moje małżeństwo rozpadło się już dawno temu - skomentował wówczas sprawę sportowiec.

Czytaj więcej o tym rozstaniu - kliknij TUTAJ!

Justyna Żyła w Playboyu

Sesją zorganizowana została w góralskiej chacie, natomiast Justyna zaprezentowała się w niej w kabaretkach i białej koronkowej bieliźnie.

Jak stwierdziła na łamach Playboya żona popularnego skoczka - Chcę, żeby zobaczył, co stracił.

Pomimo obecnego kryzysu w małżeństwie, Justyna ma o Piotrze dobre zdanie - Zawsze będę go podziwiać. Znam go pół życia i wiem, ile włożył pracy, żeby dotrzeć do miejsca, w którym znajduje się dziś, ile go to wszystko kosztowało - wyznała w "Playboyu".

W sobotę 12 maja na swoim Instagramie Justyna opublikowała jedno ze zdjęć z backstagu do sesji w Playboyu z podpisem "Życie to są chwile".


Justyna Żyła jest w trakcie rozwodu z Piotrem Żyłą. Ich rozstanie znalazło się na czołówkach brukowych gazet głównie dlatego, że obie strony nie unikały mediów społecznościowych, wymieniając za ich pośrednictwem argumenty rozwodowe.

W pewnym momencie pani Justyna zaapelowała jednak, by sprawę przenieść tylko na grunt prywatny. Tym większym zaskoczeniem jest więc okładka najnowszego wydania polskiej edycji "Playboya", na której żona (była?) pokazuje się nago z tytułem "Góralu, czy ci nie żal?"

Na tytuł sesji Justyny w Playboyu żartobliwie zareagował już Mateusz Borek, promotor... Tomasza Adamka, pięściarza, który nosi taki właśnie przydomek.

- Jako promotor Tomka Adamka,mam prośbę do Playboya aby natychmiast zmienić tytuł przy nagim zdjęciu Justyny Żyły z: Góralu,czy Ci nie żal? na inny. Jeśli zobaczy to Dorota Adamek, to Góral dostanie łomot, paszport zostanie schowany i nie zrobimy następnej gali - napisał Borek na Twitterze.

Piotr Żyła w sprawie sesji swojej I(byłej?) żony nie zabrał na razie głosu.

Siostry Godlewskie chcą wystąpić w „Playboyu”: Kochamy nasze ciała i się tego nie wstydzimy

Siostry Godlewskie bardzo chętnie wystąpiłyby razem w „Playboyu”. Małgorzata, która jest pielęgniarką, ma jednak pewne obiekcje. Dziewczyny otrzymały już propozycję od pisma „CKM”. Esmeralda stwierdziła, że jeśli taka sesja byłaby wykonana z klasą, to nie ma nic przeciwko. Na pewno nie będą pokazywać hejterom środkowego palca, choć uważają takie osoby za śmierdzących leni. Wolą spełniać swoje marzenia niż dawać hejterom powody do satysfakcji.


POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:Rozrywka