Dwustu nowych policjantów złożyło wczoraj na terenie Oddziału Prewencji Policji w Katowicach ślubowanie. Już za kilka dni policjanci rozpoczną kilkumiesięczne szkolenie w Szkole Policji w Katowicach. Po zdobyciu podstawowej wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych zasilą oni szeregi macierzystych jednostek garnizonu śląskiego.

Ślubowanie od nowych policjantów przyjął śląski komendant wojewódzki policji nadinsp. Krzysztof Jarosz, który życzył nowym funkcjonariuszom powodzenia w przyszłej służbie. W uroczystości uczestniczyły również rodziny policjantów.

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Dexter

  Mam tylko dwie nadzieję. Pierwsza, że nie będę miał wątpliwej przyjemności wpaść w ich ręce, a po drugie, że są zbadani lepiej niż nieżyjąca już Kamila Skolimowska, bo nie chcę, aby pomagający mi policjant na drodze nagle dostał zawału w trakcie wyciągania mnie z samochodu, kiedy liczą się minuty.

  gosc (gość)

  Podobno trzeba byc sprawnym a po niektorych widac ze nawet nogi by nie potrafili dzwignac ciekaw jak sie tam dostali.

  piesekLeszek (gość)

  Można pokusić się o stwierdzenie, że odszczekali przysięgę. Do przedmówcy od chwdp. Jaki Ci pizną portfel to pierwszy na komendę zawitasz - renegat z sieci psia jego kostka.