Kolizja z dzikami. Deszcz, późna pora i... nagle stado kilkunastu dzików wybiega na drogę! Zobacz WIDEO...

Kolizja z dzikami. Kierowca fiata wjechał w stado [FILM z Katowic]

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w Katowicach na ulicy Kościuszki.

Deszcz, późna pora i... nagle stado kilkunastu dzików wybiega na drogę! Kierowca fiata seicento nie miał żadnych szans wyhamować. Wpadł w poślizg. Potrącił jednego.O sporym szczęściu może jednak mówić kierowca samochodu - to mogło się dla niego zakończyć tragicznie! Widząc dziki zaczął hamować i wpadł w poślizg na śliskiej drodze - wyhamował częściowo na przeciwległym pasie. Na szczęście z przeciwka nie jechał żaden samochód.

Dzik w wyniku zderzenia zdechł.

Czytaj także

  Komentarze (18)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Dexter

  Cholera jasna! My też kiedyś w Bielanach w ten sposób huknęliśmy dzika. Dokładnie 5 lat temu. My przeżyliśmy, ale auto...niczym Tyson po potężnym ciosie prosto w nos. Zmasakrowane!

  ko (gość)

  ciekawe ile miał na liczniku -120 czy więcej , to nie wina dzików że maja coraz mniej miejsca

  krytyk (gość)

  Za komuny to sobie radzili i dziki były przysmakiem na stole. Obecnie w tych kołach łowieckich rządzi hołota udająca pseudo inteligencję i bawi się w myśliwych, stąd mamy tak ogromny problem z tymi dzikami. Hołota mysliwa tylko sobie ustrzeli dzika a reszta niech niszczy uprawy , parki.

  Dekster (gość) (Maria)

  Prawdziwy mężczyzna to myśliwy:-) Interesujące. A może prawdziwi mężczyźni policjanci będą bardziej karać zapie....rdalających kierowców?

  Maria (gość) (sls)

  A ja jestem pewna, że w Katowicach są prawdziwi mężczyźni - myśliwi i wkrótce coś z tym "fantem" zrobią. A może przy okazji będzie uczta Andrzejkowa z dzikiem?

  sls (gość)

  to plaga niszczą skwery, rozkopują trawniki - straty są coraz większe. Do tego stanowią zagrożenie dla ruchu drogowego. Strach chodzić wieczorami. Rozkopały panewnicką kalwarię - teraz zabiorą się za park Kościuszki. Czas podjąć radykalne działania.

  abcde (gość)

  Ostatnio widziałem stado dzików w Parku Śląskim na parkingu obok bukowej. Naprawdę trzeba z tym coś zrobić.

  Danka (gość)

  od razu odstrzelić ;/ mozna je przecież wyłapać i wywieść w rejony gdzie jest ich mniej i nie będą nikomu przeszkadzały...