Pijana w Pszowie Pijana w Pszowie

55-latka była tak pijana, że wypadła z auta (© arc)

Małżeństwo widząc, jak w Pszowie samochód jedzie całą szerokością jezdni, postanowiło zareagować. Zatrzymali pojazd, a gdy otworzyli drzwi od strony kierowcy, by wyjąć kluczyki ze stacyjki, z auta wypadła kobieta...

Wczoraj przed 21, dyżurny otrzymał zgłoszenie o zatrzymaniu przez mieszkańców pijanego kierowcy.

- Dzwoniła kobieta, która przekazała, że jej mąż zatrzymał właśnie pojazd marki ford focus, który jechał całą szerokością jezdni. Gdy mundurowi przyjechali do Pszowa na ulicę Kolberga, świadkowie powiedzieli im że gdy otworzyli drzwi samochodu, wypadła z niego kierująca - mówi kom. Marta Pydych z wodzisławskiej policji.

Kobieta była kompletnie pijana. Mieszkanka Pszowa nie posiadała przy sobie żadnych dokumentów w tym prawa jazdy, dowodu rejestracyjnego, ani ubezpieczenia pojazdu.

55-latka oznajmiła policjantom, że jedzie na cmentarz.

- Na pojeździe były widoczne uszkodzenia, jednak nie zdołano ustalić okoliczności ich powstania. Od kierującej wyczuwalna była silna woń alkoholu. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad dwa promile. Pojazdem oraz nietrzeźwą matką zajął się jej syn - dodaje kom. Pydych.

Kobiecie grozi teraz utrata prawa jazdy oraz kara nawet dwuletniego pobytu w więzieniu.

POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:


Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!