Amerykanie zagrają w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2015 roku.

Amerykanie zagrają w łódzkiej Atlas Arenie 13 października 2015 roku. (© mat. prasowe)

Amerykanie mieli wystąpić 13 października w łódzkiej Atlas Arenie. Do koncertu jednak nie dojdzie.

Jak informuje organizator koncertu, agencja Live Nation: "Z uwagi na konieczny dłuższy odpoczynek wokalny Chada Kroegera zespół musi odwołać wszystkie koncerty zaplanowane na 2015 rok".

Zespół odwołał drugą część trasy po Ameryce Północnej w czerwcu tego roku, gdy na strunach głosowych Chada Kroegera zdiagnozowano operacyjną torbiel. Zespół planował wrócić na trasę po Europie we wrześniu, ale – mimo zadowolenia lekarzy z efektów operacji - okazało się, że Kroeger wymaga dłuższej rekonwalescencji w celu całkowitego wyleczenia.

Zwrot biletów

Fani, którzy kupili bilety przez strony internetowe (eventim.pl, ebilet.pl,ticketmaster.pl) proszeni są kontakt z lokalnym biurem obsługi klienta i odesłanie biletów wraz z paragonem na wskazany adres. Natomiast ci, którzy kupili bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, mogą dokonać zwrotu w punktach. Live Nation przypomina o zabraniu ze sobą biletu oraz paragonu fiskalnego. Więcej informacji dostępnych jest pod adresem info@livenation.pl.

Zwroty biletów przyjmowane są do 13 października 2015 roku.

Czytaj także

  Komentarze (6)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  hardcore punk (gość)

  w dodatku niepełnosprawni - 170 PLN
  masakra. niepełnosprawni powinni mieć za darmo.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!