Pasaż Tesco

Pasaż Tesco

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już 8 listopada Stowarzyszenie „Twoje zdrowie” przeprowadzi bezpłatne konsultacje zdrowotne, dietetyczne i coachingowe. Spotkanie będzie doskonałą okazją dla bielszczan do zadbania o swoją kondycję zdrowotną!

Stowarzyszenie „Twoje zdrowie” zajmuje się promowaniem zdrowego stylu życia. Ich misją jest edukowanie społeczeństwa już od najmłodszych lat, w kierunku regularnej aktywności fizycznej, zbilansowanej diety oraz nawyku picia wody. Przedstawiciele fundacji będą obecni 8 listopada w godzinach 12:00-15:00, w Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180. Tego dnia zostaną przeprowadzone warsztaty zdrowego stylu życia. Można będzie również dokonać analizy składu swojego ciała, przebadać ciśnienie oraz poziom cukru we krwi. Organizacja będzie zachęcać bielszczan, by kształtowali dobre nawyki zdrowotne!

Akcje odbędą się w ramach programu „Poznaj bliskiego sąsiada”, skierowanego do mieszkańców Bielska-Białej. W Pasażu Tesco przy ulicy Warszawskiej 180 swoją działalność zaprezentować mogą wszystkie organizacje, stowarzyszenia, fundacje i jednostki działające na rzecz lokalnej społeczności. Osoby zainteresowane przyłączeniem się do akcji zachęcamy do kontaktu z lokalną koordynatorką programu, Agnieszką Bednarczyk, pod adresem

agnieszka.bednarczyk@strategia.fmPlebiscyt Sąsiedzki,program Plebiscyt Sąsiedzki,Poznaj bliskiego sąsiada
Pasaże Tesco to centra handlowe zlokalizowane w całej Polsce, należące do Tesco Polska. Pasaże, dzięki swojej różnorodnej ofercie i optymalnej powierzchni, pozwalają klientom na zrobienie szybkich i kompleksowych zakupów w jednym miejscu. Do portfolio Pasaży Tesco należą również 3 większe obiekty działające pod osobnymi brandami: Centrum handlowe Gocław w Warszawie, Galeria Chełm w Gdańsku oraz Galeria Ozimska w Opolu.Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!