Kadr z filmu "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" Kadr z filmu "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość"

Kadr z filmu "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" (© mat. pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wyuzdana blond-piękność, subtelna smukła szatynka, tajemnicza ognistowłosa kusicielka czy spokojna i poukładana brunetka? W Krainie Snów jest sporo kandydatek na wymarzoną dziewczynę.

Chyba każdy facet lubi piękne aktorki i choć minimalnie interesuje się ich życiem. Są tacy mężczyźni, którzy kochają się w słabych, kruchych i delikatnych niewiastach, potrzebujących uratowania i otoczenia silnym, opiekuńczym męskim ramieniem. Inni wolą typ twardej, hardej, niezależnej i emanującej swoją charyzmą wojowniczki. Jeszcze inni za swój ideał uznaliby typ wesołej i wysportowanej towarzyszki życia, potrafiącej w każdej chwili rozśmieszyć i pocieszyć. Nie wspominając o niezdrowym pociągu do femme fatale...

Każdej z tych osobowości można przyporządkować wiele znanych aktorskich twarzy. A może kręci Cię połączenie, swoista mieszanka tych różnych cech? Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy wzdychasz przed telewizorem, w kinie albo przy lekturze ulubionej gazety plotkarskiej do odpowiedniej kobiety swojego życia.

Przejdź do quizu i sprawdź, która gwiazda Hollywood nadaje się na Twoją dziewczynę

Na luzie

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dekster (gość)

Co za durne pytanie. Wybranka nie musi być "kinowa", może być szarą myszką przypadkiem spotkaną, ważne żeby obie strony poczuły coś do siebie:-)