Kadr z filmu "Ocean's Twelve"

Kadr z filmu "Ocean's Twelve" (© mat. pras.)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Wśród plejady hollywoodzkich przystojniaków jest w czym wybierać. Niejedna z Was pewnie marzyła o tym, by uwiódł ją ekranowy casanova. Podpowiadamy, który pasuje najlepiej do Waszego gustu.

Regularne rysy twarzy, elegancka siwizna, doskonałe maniery, gustowne ubrania i ten "diabełek" w spojrzeniu? Czy może młodość, energia, muskulatura i starannie wyreżyserowana bezczelność? A może w mężczyznach cenisz skrytość, tajemniczość, niedostępność i niebanalny rodzaj urody? W Hollywood aż roi się od utalentowanych i doskonałych aktorów, do których wzdychają nastolatki, jak i dojrzałe kobiety.

Jest kilka wzorów, reprezentowanych przez różne pokolenia aktorów. Każdy z nich może się pochwalić innym kunsztem aktorskim, roztacza wokół siebie odmienną aurę i ma unikatowy zestaw cech. Oczywiście cech, których nie powstydziłby się żaden prawdziwy samiec alfa.

Sprawdź w naszym quizie, który ekranowy przystojniak powinien dostąpić zaszczytu otrzymania swojej życiowej roli Twojego księcia z bajki.

Przejdź do quizu i sprawdź, który aktor nadaje się na Twojego partnera

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!