2 grudnia w Soho Factory w Warszawie Robert Kupisz zaprezentował swoją najnowszą kolekcję. Na widowni pokazu nie zabrakło gwiazd z polskiego showbiznesu.

We wtorek, 2 grudnia w halach Soho Factory w Warszawie Kupisz pokazał swoje najnowsze dzieło, kolekcję "Opera" na sezon 2015/2016. Pokaz kolekcji na jesień i zimę przyszłego roku był podróżą do świata opery i tancerzy z baletu.

W propozycjach dla pań pojawiły się przezroczyste tkaniny, długość mini i dużo srebra oraz połysku. Modelki nosiły też "skrzydlate opaski", które nawiązywały do baletu "Jezioro Łabędzie".

Kupisz na jesień i zimę przyszłego roku proponuje okrycia wierzchnie z suwakami. W kolekcji Kupisza po raz pierwszy pojawił się kolor kamwelowy i gołębi.

Zobaczcie wideo z pokazu Roberta Kupisza
Źródło: Agencja TVN/x-news

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!