Kurs samoobrony dla kobiet w Wodzisławiu Śl. już się rozpoczął i cieszy się sporym zainteresowaniem. W pierwszym szkoleniu organizowanym przez Straż Miejską i Ju-Jitsu „Tygrys” Team udział wzięła 50 osobowa grupa kobiet

Kurs samoobrony dla kobiet w Wodzisławiu Śl.: Zobacz wodzisławianki w akcjiZajęcia prowadzone są w każdy wtorek i czwartek od godz. 18.30 w SP 10. Wszystkie zainteresowane kobiety mają możliwość dopisania się do grupy w każdej chwili. Zapraszamy do wspólnego uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach.

Kurs Bezpieczna Kobieta to nie tylko nauka samoobrony. To także wykłady i zajęcia praktyczne z zakresu psychologii, technik negocjacji, prewencji, portretu pamięciowego, prawa, ratownictwa medycznego, technik samoobrony osobistej.

Zaplanowane na najbliższe sesje zajęcia teoretyczno-praktyczne to:
13 listopada (czwartek) – techniki negocjacji i prewencji prowadzone przez funkcjonariusza Policji,
18 listopada (wtorek) – elementy psychologii,
20 listopada (czwartek) - prewencja kryminalistyczna, rodzaje narzędzi służących do samoobrony, portret pamięciowy,
25 listopada (wtorek) – pierwsza pomoc przedmedyczna.

Zobaczcie też zdjęcia z zajęć praktycznych.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!