Lodowisko w Wodzisławiu Śl. już stoi, ale nadal nie zostało udostępnione wodzisławianom. Wszystko z powodu awarii. Kiedy zostanie otwarte?

Lodowisko w Wodzisławiu Śl.: Opóźnione otwarcie z powodu awariiPierwotnie lodowisko przy ulicy Tysiąclecia miało zostać oddane do użytku w ubiegły piątek. Tak się jednak nie stało.

- Planowane otwarcie sztucznego lodowiska na dzień 28 listopada zostało przesunięte ze względu na poważną awarię układu chłodzenia. Przez cztery dni trwały intensywne prace związane z uruchomieniem agregatu chłodniczego, jednak bezskutecznie - słyszymy w MOSiR.

Od poniedziałku sprawą zajęła się firma specjalizująca się w tego typu urządzeniach i wygląda na to, że wszystko wróciło do normy.

Wiele wskazuje na to, że lodowisko zostanie otwarte jeszcze w ten weekend. Do tego czasu pracownicy MOSiR apelują, aby nie wchodzić na taflę.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami! [KLIKNIJ W LINK]
Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!