Lubomia: Takiego pomysłu na rusztowanie nie powstydziliby się nawet Pat i Mat ze słynnego czeskiego serialu animowanego. Pewien mieszkaniec Lubomi w dość oryginalny sposób postanowił remontować dom... Zobaczcie sami na zdjęciach...

Lubomia: Oryginalne rusztowanie mieszkańca...Od kilku dni w sieci krąży zdjęcie na którym jeden z mieszkańców Lubomi w dość oryginalny sposób wziął się za remont swojego domu. Rusztowanie zrobił z samochodu tico, beczki i stołka. Czy to bezpieczne? Raczej nie, ale z pewnością oryginalne.

Zdjęcie zamieścił moderator fanpage'a na facebook'u pod nazwą "To je Lubomia. Tego nie ogarniesz". Do zdjęcia załączył też komentarz. - Nie byda sie tu rozpisywoł specjalnie, bo te zdjynci wyrażo wiyncy niż "merci" i "kur..." Oczywiści zrobione kaj? w Lubomi. "stare tico i fach w rynce, rusztowani dzisio skrynce" - można przeczytać (oryginalna pisownia).

Zdjęcie od razu wywołało falę komentarzy: "Dodej ze to byla niedziela", "Ciekawe czym będzie dachówki wymienial!", "i to na zakręcie, gdzie można niechcący przybrać takie rusztowanie... też wczoraj nie mogłam uwierzyć własnym oczom", "Buahahaha Lubomio... Tam jest wszysko mozliwe... (oryginalna pisownia).

Mamy nadzieję, że remont udało się zakończyć bezpiecznie. Radzimy tego nie robić samemu...

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!

Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    synek z rybnika (gość)

    Co wom powiym tp wom powiym tyn co ostatni chodziył w stanach po tej linie bez zabezpieczyń to był cienias bo tu sie liczy pomysł orginalność i całkowity brak wyobraźni bo inaczyj by tam nie wloz chyba że był z Jaszczymbio he he he