Kompozytorka, posiadaczka zniewalającego chrypliwego głosu oraz posiadaczka Nagrody Grammy Macy Gray 25 lutego zagra koncert w warszawskiej Stodole.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Macy Gray - 25.02.2015
Warszawa, klub Stodoła


Artystka zadebiutowała w 1999 roku albumem "On How Life Is", z którego pochodzi m.in. utwór "I Try". Płyta otworzyła Macy drzwi do wielkiej kariery, którą potwierdzały nominacje do Nagród Grammy czy MTV Awards oraz wyniki sprzedaży - płyta rozeszła się w nakładzie ponad 25 milionów.

Twórczość Gray przełamuje granice stylistyczne i łączy eksperymentalny soul z alternatywnym rockiem czy zwinnie przeskakuje z retro-disco do hip-hopu. Macy Gray zdobyła rzesze fanów na całym świecie. Do grona wielbicieli jej talentu należą m.in.: John Frusciante, Erykah Badu czy Gang Starr, którzy zaprosili ją do współpracy.

W październiku 2014 roku w sprzedaży ukazał się ósmy album Macy Gray "The Way" i to głównie materiał z tego albumu artystka zaprezentuje w Warszawie.

Macy Gray w Warszawie - bilety

Bilety w cenie: 249, 220 i 189 zł dostępne na stodola.pl i livenation.pl.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!