Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W plebiscycie "Gwiazdy Dobroczynności" Magdalena Popławska i Bartłomiej Topa zostali nominowani do nagrody w kategorii "Ekologia".

Ambasadorzy Klubu Gaja są nominowani do nagrody i tytułu "Gwiazdy Dobroczynności" za zaangażowanie w kampanie "Jeszcze żywy KARP" i "Święto Drzewa". Obydwoje od lat wspierają działania Klubu Gaja. Udzielili swojego wizerunku w kampanii ,,Jeszcze żywy KARP", występują przeciwko niehumanitarnemu traktowaniu ryb w okresie przedświątecznym. Biorą także czynny udział w działaniach na rzecz ochrony i sadzenia drzew. Możecie na nich głosować na: www. gwiazdydobroczynnosci.pl i www.facebook/gwiazdydobroczynnosci. Każdy głosujący może codziennie oddać tylko 5 głosów - po jednym w każdej kategorii ("Kultura", "Edukacja", "Ekologia", "Zdrowie", "Pomoc Charytatywna"). Internauci zadecydują, który z finalistów otrzyma tytuł i statuetkę "Gwiazdy Dobroczynności" oraz 5 tysięcy zł dla wspieranej przez Gwiazdę organizacji. Im więcej osób zagłosuje, tym większe poparcie okażemy tym, którzy poświęcają swój czas i wizerunek potrzebującym.

Śląskie Ekologiczne

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!