Mateusz Mrówka wygrał Bieg Wiosenny i ustanowił rekord trasy

Mateusz Mrówka wygrał Bieg Wiosenny w Parku Śląskim
Mateusz Mrówka wygrał Bieg Wiosenny w Parku Śląskim Twitter/Park Śląski
Mateusz Mrówka z grupy Radlinioki w biegu wygrał Bieg Wiosenny w Parku Śląskim. Ustanowił też nowy rekord trasy.

Siódma edycja Biegu Wiosennego w Parku Śląskim w Chorzowie odbyła się w sobotę. Ponad 3 tys. biegaczy o godz. 10 wystartowało z Pól Marsowych. Zawodnicy mieli do pokonania jedną, 10-kilometrową pętlę. To taka sama trasa, jaką przygotowano dla uczestników w zeszłym roku. Pełna jest ciekawych podbiegów i innych atrakcji, jakie przygotowali organizatorzy. Metę biegu usytuowano na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

WIĘCEJ ZDJĘĆ ZNAJDZIESZ TUTAJ. BIEG WIOSENNY W PARKU ŚLĄSKIM

Bieg Wiosenny wygrał Mateusz Mrówka, który reprezentuje grupę Radlinioki w Biegu. Jego rewelacyjny czas to 31 minut i 17 sekund. To jednocześnie nowy rekord wiosennej trasy.

W Biegu Wiosennym rywalizowało także wielu innych mieszkańców powiatu wodzisławskiego.