Mikołaj w Wodzisławiu Śl. Niezwykły gość, jak co roku przybędzie do naszego miasta i będzie rozdawał dzieciom słodkie upominki.

Mikołaj w Wodzisławiu Śl. będzie rozdawał słodkie upominkiOd godziny 13, 6 grudnia na płycie wodzisławskiego rynku bawić nas będzie Teatr Trip z Chorzowa. Artyści zaprezentują interaktywny program dla całych rodzin "Sekrety św. Mikołaja". Pomocnicy Świętego zdradzą dzieciom jego największe sekrety, m.in.: jak wejść przez komin? Jaki jest ulubiony taniec elfów? Jak uruchomić sanie? Przy okazji sprawdzą, co dzieci wiedzą na temat Mikołaja oraz czy zasługują na to, aby dostać prezenty. Oczywiście samego Świętego również nie zabraknie. Pojawi się na pewno i wręczy najmłodszym drobne upominki. Mikołajki na rynku są darmowe.

To nie koniec mikołajkowych atrakcji. Nasz zacny gość pojawi się także tego samego dnia o 16 w WCK. Dzieci w oczekiwaniu na niego będą mogły zobaczyć premierowy musical: "O małej syrence, w niejednej piosence" w wykonaniu Teatru Moich Marzeń z Chorzowa. Zaraz po spektaklu najmłodsi spotkają się z Mikołajem. Bilety w cenie 20 zł i można je rezerwować pod nr tel. 3245548 55 lub osobiście w WCK.

ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami!


Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!